ZMIANA NA KTÓRĄ CZEKALIŚCIE

Ciężko pracowaliśmy nad myszką DM1 Pro, teraz dumnie prezentujemy nową myszkę gamingową DM1 Pro S! Nasi klienci oczekiwali od nas nowej wersji tej niezwykle popularnej myszy, wobec tego pragniemy poinformować – teraz możecie ją zamówić. Zebraliśmy wszystko to, co najlepsze w poprzednim modelu DM1 Pro i dokonaliśmy wszelkich poprawek zasugerowanych przez naszych klientów. Gwarantujemy, że pokochacie tą mysz! Największą zmianą jest oczywiście sensor. Wiedzieliśmy, że wszyscy niespokojnie czekali na mysz wyposażoną w ten konkretny model, dlatego nowa DM1 Pro S jest dostępna z tym właśnie sensorem. Nowy sensor 3360 jest niesamowity - nie tylko zwiększa maksymalną prędkość myszy do aż 7 m/s, ale dodatkowo zwiększa zakres DPI do 12000. Jesteśmy pewni, że każdy, kto skorzysta z tej myszki do gier - będzie pod wrażeniem jej działania. To nie wszystko. Dzięki PixArt PWM3360, możecie skorzystać z naszej myszy na większej ilości zróżnicowanych powierzchni niż to miało miejsce z sensorem 3310. Algorytm obrazujący powierzchnie jest tak dokładny, że działa on nawet na błyszczących podkładkach. Dodatkowo DM1 Pro S została dostosowana w taki sposób by idealnie odwzorowywać ruch - nawet podczas podnoszenia i opuszczania myszy, niezależnie od jej kąta położenia. Twój kursor już nigdy nie będzie szalał na ekranie. Ta myszka gamingowa zapewnia niezwykłą kontrole i precyzję, na której możecie polegać.

To prawda, pracowaliśmy ciężko, aby jeszcze zmniejszyć wagę DM1 Pro. Wiemy, że nasi gracze chcą myszy, którą można łatwo operować i podnosić. Całkowicie przeprojektowaliśmy obwód stosując najnowsze technologie i najlżejsze materiały na rynku, by nasi gracze grali jeszcze lepiej niż przedtem.

Po sukcesie DM1 Pro wiedzieliśmy, że ciężko będzie przygotować produkt jeszcze lepszy od poprzednika! Dlatego sensor, choć niezwykle ważny, nie był jedyną zmianą, jaką wprowadziliśmy do tej sprawdzonej konstrukcji. Każdy produkt jaki oferujemy - szczególnie DM1 Pro S - poddany jest godzinom badań i testów by upewnić się, że jest najlepszym rozwiązaniem dla graczy. Nasza ekipa projektantów pracowała nad tą myszką - jeszcze przed wydaniem DM1 Pro. Musimy przyznać, że był to świetnie zainwestowany czas. Zoptymalizowaliśmy PCB upewniając się, że opóźnienia będą maksymalnie zredukowane. Podobnie jak w DM1 Pro -model S ma ustawiony polling rate na 1000 Hz i LOD na poziomie ~1.8-2.0mm. DM1 Pro S jest wyposażony w najlepsze podzespoły dostępne na rynku, dzięki czemu jest narzędziem, które pozwoli Ci zmiażdżyć wirtualnych przeciwników.

LOD, AKCELERACJA, PREDYKCJA, SMOOTHING Wszystkie te detale są takie same jak w DM1 Pro i DM2 Comfy. Więc nasi dotychczasowi klienci będą znali nasze preferencje, ale dla wszystkich noobów – powtarzamy.

LOD - tzw. "Lift of Distance". Wartość LOD ustawiliśmy na 1.8 mm jako, że jest to optymalne ustawienie dla większości graczy. Gdyby ta wartość była choćby trochę wyższa, mysz podążałaby wtedy, kiedy nie powinna tego robić. Chcieliśmy, by mysz poruszała się szybko i dokładnie, nic ponadto.

Akceleracja - Postanowiliśmy nie korzystać z możliwości wykorzystania takowej w naszych myszach. Czemu? Akceleracja jest świetnym wyborem dla pracowników biurowych, których myszy mają za zadanie poruszać się ze środka ekranu na jego brzegi jak najszybciej. Jak już zostało to wspomniane - świetna sprawa. Tyle, że nie dla graczy – wymagają oni precyzji. W grach musisz być pewien - jak daleko Twój kursor może się poruszyć. Ta niewiedza jest w wirtualnym świecie sprawą życia i śmierci.

Predykcja - Również została wyłączona. Podobnie jak akceleracja, jest to fajna sprawa dla ludzi, których aktywność związana z wykorzystaniem myszy kończy się na Paint'cie, ale jeśli jesteś graczem, to chcesz by nawet najmniejszy ruch w lewo, bądź prawo - był widoczny na ekranie.

Smoothing - Niemalże wyłączony. Jest to kolejne z udogodnień mających na celu wyrównanie ruchu sensora i ukryciu wszelkich opóźnień. Oczywiście w przypadku DM1 opóźnienia są znikome, bliskie zeru i właśnie dlatego nie potrzebujemy smoothingu, który mógłby zdekoncentrować graczy. Upraszczając - jedyny ruch, jaki zaobserwujesz to ruch, który sam wykonasz.

Ta mysz jest niesamowicie szybka. Osiągając zawrotną prędkość 7 m/s jest szybsza niż jej poprzednik - niemal dwukrotnie. Jeśli ktokolwiek sądzi, że jest w stanie poruszać nią szybciej niż sensor na to pozwala – niech próbuje.

Niektórzy lubią chwalić się z jak wysokiego DPI mogą korzystać w swojej myszy. Większość z nas wie, że najwyższe DPI nie jest czymś, co ma największe znaczenie, mimo to wszyscy lubimy rozmawiać o tym jak wysokie DPI mamy w myszach. Z DM1 Pro S możesz się szczycić swoim DPI: 12000 to liczba, która na każdym zrobi wrażenie, chwal się nią.

Postanowiliśmy pozostawić matowo-gumowe wykończenie w gamingowej myszce DM1 Pro S, ponieważ ludzie je pokochali, mówiąc o niezwykłej wygodzie i pewnym chwycie. Nie oznacza to jednak, że nie słyszeliśmy opinii innej grupy graczy pragnących błyszczącego wykończenia – dla nich też coś przygotowaliśmy. Wszyscy Ci, którzy lubią chwalić się myszą i jej wykończeniem, teraz mogą sami wybrać, jakie wykończenie lubią najbardziej i cieszyć się swoim wyborem.

Niezależnie od tego, czy wolisz łatwo utrzymywane w czystości błyszczące myszy, czy pewniejszy chwyt gwarantowany przez gumowe wykończenie - wybór jest Twój. My cenimy równie mocno obydwa rozwiązania, jeśli chcesz – kup obydwie.

Duże teflonowe ślizgacze są tam by utrzymać mysz w absolutnej kontroli. Wiemy, że po częstym korzystaniu z myszy mogą się zetrzeć i dlatego postanowiliśmy dodać kolejne ślizgacze. Czasem mogą się przydać, wszyscy wiemy, że przypadki chodzą po ludziach, a może po prostu klienci lubią otwierać myszy i sprawdzać zainstalowane podzespoły. (Drugiego rozwiązania jednak nie rekomendujemy, gwarancja nie pokrywa uszkodzeń wynikłych z takiego działania)

Dream Machines słuchało również uwag dotyczących kabla. Wiemy, że niektórzy z was preferują kable, które nie są plecione, natomiast po dokonanych testach wynika, że kable plecione wytrzymują dłużej. Postanowiliśmy wybrać najdelikatniej pleciony kabel. Jest to idealny kompromis pomiędzy łatwością poruszania i długowiecznością kabla. Dodatkowo złącze USB jest pozłacane optymalizując pracę myszy ze sprzętem. Długość kabla nie uległa zmianie i jest to nadal 1.8 metra.

Tak to prawda. Słyszeliśmy opinie użytkowników twierdzących, ze scroll jest za sztywny. Dlatego wymieniliśmy środkowy przycisk z żywotnością szacowaną na 20.000.000 kliknięć – taki sam, jaki montowany jest w pozostałych przyciskach naszej myszy. To rozwiązanie powinno usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Nie martwcie się, wszyscy byli na tyle zadowoleni LMB i RMB, że postanowiliśmy nic tu nie zmieniać, więc jak już pewnie wiecie – znajdziecie tu przyciski Omron. W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować wszystkim Wam, którzy komentowali i dzielili się swoją opinią, bez Was DM1 Pro S nie byłoby tak świetnym narzędziem.

DM1 Pro S jest flagową myszką gamingową Dream Machines. Wszyscy uwielbialiśmy DM1 Pro za jej niemal doskonałe przystosowanie do gamingu, teraz ta mysz stała się jeszcze lepsza. Głęboko wierzymy, że pokochacie ją równie mocno jak poprzednią.

Odblokuj nowe możliwości

Oprogramowanie DM1 Pro S, otwiera pełną gamę modyfikacji. Od teraz możesz zmienić swoje DPI na takie jak lubisz. Polling rate jest domyślnie za wysoki? Nic trudnego, zmień go dwoma kliknięciami. Masz swój ulubiony kolor, którego nie ma na myszce lub jest przydzielone do innego DPI? Nie ma problemu! Nowy software, zupełne nowe doznania.

Model DM1 PRO S MOUSE
Dostępność Niedostępny
Cena 0 PLN
SPECYFIKACJA
Prędkość maksymalna 7.0 m/s
Polling Rate 1000 Hz
Przyciski 6 przycisków + Scroll
Sensor Optyczny PMW3360
USB Pozłacane
DPI 400, 800, 1600, 2400, 4800, 12000
LOD (lift off distance) ~1.8-2.0 mm
Lewy przycisk Omron 20.000.000 kliknięć
Prawy przycisk Omron 20.000.000 kliknięć
Scroll TTC 20.000.000 kliknięć
Wymiary 126 x 68 x 39 mm
Waga 85 g (bez kabla)
Kabel Kabel pleciony (1.8 m)
Podświetlenie DM logo
Powłoka Matowa
Zawartość Mysz, instrukcje, dodatkowe ślizgacze