Stworzona do wygrywania.

DM1 FPS blood red

Niedostępny

Zaprojektowana przez najlepszych dla najlepszych.

Z naszych produktów korzystają gracze na całym świecie. Zawsze staraliśmy się tworzyć uniwersalne myszki, które zapewniają najlepsze rezultaty w każdym tytule. Tym razem zdecydowaliśmy na coś innego. Stworzyliśmy myszkę dla graczy FPS. To gryzoń, którego celem jest być najlepszą myszką gamingową dla wszystkich, którzy grają w takie tytuły jak Counter Strike: Global Offensive, Rainbow Six, Call of Duty, Battlefield, Players Unknown BattleGround czy Overwatch. By to osiągnąć, kompletnie przemodelowaliśmy nasze podzespoły i wybraliśmy te, które według graczy są najlepsze do strzelanek.

Sensor stworzony do headshotów!

Wyceluj, naciśnij, zgarnij fraga. To takie proste, a jednocześnie tak diabelnie trudne. Dzięki wykorzystaniu jednego z najlepszych sensorów dostępnych na rynku PixArt 3389 zdobywanie kolejnych fragów nigdy nie było takie proste. Osiągaj swoje cele z nową DM1 FPS.

Wybierz swój kolor – graj na DM1 FPS w swojej ulubionej odsłonie.

Wysłuchaliśmy Waszych głosów i stworzyliśmy alternatywy kolorystyczne dla DM1 FPS. Dzięki temu każdy zagra dokładnie na takiej myszce jaką chce! Wybierz kolor Blood Red jeżeli jesteś fanem dynamicznej jazdy bez trzymanki i nie szukasz kompromisów! Ocean Blue to kolor dla fanów opanowania, Idealny dla wszystkich snajperach dla których AWP to broń ostateczna! Noir to myszka dla tych, którzy szukają idealnej kombinacji estetyki i elegancji. Blizzard White to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prostotę i wyrafinowanie. Wybierz jeden z czterech dostępnych wariantów i ciesz się rozgrywką na najwyższym poziomie dzięki DM1 FPS!

SPECYFIKACJA

model
dm1 fps blood red
Color
Cena
W magazynie
Prędkość maksymalna
7.0 m/s
Polling Rate
1000 Hz
Przyciski
7+ scroll
Sensor
Optyczny PMW3389
USB
Pozłacane
DPI
400, 800, 2400, 3200, 4800, 16000
LOD (lift off distance)
~1.8 mm
Lewy przycisk
Huano 20.000.000 kliknięć
Prawy przycisk
Huano 20.000.000 kliknięć
Przyciski boczne
3.000.000 kliknięć
Scroll
TTC 20.000.000 kliknięć
Wymiary
126 x 68 x 39 mm
Waga
83 g (bez kabla)
Kabel
Kabel sznurówka (1.8 m)
Powłoka
Raven Black, Smoke Grey, Noir, Blizzard White - Matowa, Ocean Blue, Blood Red, Pearl White, Onyx Black - Błyszcząca
Podświetlenie
Scroll
Zawartość
Mysz, Instrukcja, dodatkowe ślizgacze